DARMOWY WEBINAR

Elementy umów IT, które najczęściej prowadzą do konfliktów pomiędzy
wykonawcą a zamawiającym

Jesteś prawnikiem prowadzącym własną kancelarię i negocjujesz warunki umów IT w imieniu swoich Klientów? A może jesteś prawnikiem in-house w software house lub współpracujesz z firmą zamawiającą wykonanie projektu IT? Chcesz dowiedzieć się, jakie elementy umowy najczęściej prowadzą do sporów?

30 min konkretów + Q&A

📆 18.10.2023 r. (środa) 🕓 18:00

Prowadzący:

Łukasz Kulicki
Radca Prawny, Kancelaria Linke Kulicki, autor bloga Umowy w IT, twórca społeczności Prawnik w IT

Wypełnij formularz i zapisz się na bezpłatny webinar!

Dni:
Godziny:
Minuty:
Sekundy:
.

Dla kogo jest ten webinar?

DLA

właścicieli mikro i małych kancelarii prawnych

DLA

prawników in-house

DLA

aplikantów adwokackich

DLA

aplikantów radcowskich

Ten webinar jest dla Ciebie jeśli:

Jesteś prawnikiem stojącym przed wyzwaniem negocjacjowania umów IT
w imieniu swoich Klientów

Być może to pierwsza Twoja styczność z branżą IT? Dowiedz się, w jakich elementach umowy tkwi haczyk i na które położyć nacisk. A może masz już doświadczenie z firmami IT i chcesz poznać punkt widzenia innych prawników?

Jesteś prawnikiem, który chce wejść
w świat IT?

Ten webinar to dobry start aby zobaczyć największe prawnicze bolączki w umowach IT, które mogą odbić się czkawką podczas współpracy pomiędzy wykonawcą a zamawiającym.

Jesteś osobą, która odpowiada w swojej organizacji za negocjowanie i zawieranie umów IT

Dowiesz się, z negocjacji których elementów umów IT możesz ze spokojem zrezygnować a na które położyć największy nacisk. 

Jesteś prawnikiem wewnętrznym spółki IT lub zamawiającego projekt IT.

Widzisz, że negocjacje umów IT przeciągają się zbyt długo a i tak koniec końców w praktyce wychodzą problemy? Nie ma projektu IT bez błędów. Ale podczas webinaru opowiemy jak tworzyć skuteczne instrukcje ich rozwiązywania.

Cześć! Nazywam się Łukasz Kulicki

PROWADZĄCY

Jestem autorem bloga Umowy w IT oraz twórcą społeczności Prawnik w IT. Na co dzień jestem radcą prawnym i partnerem w Kancelarii Linke Kulicki, specjalizującej się w obsłudze prawnej firm z sektora IT, nowych technologii i branży internetowej, a także podmiotów przechodzących transformację cyfrową.  Zapraszam Cię do społeczności, w której łączymy swoją szeroką wiedzę merytoryczną, praktyczne doświadczenie oraz pasję do edukacji, tak aby dostarczyć Ci najbardziej kompleksowe materiały edukacyjne.

Sprawdź, co o nas mówią!

“To świetna propozycja nie tylko dla prawników stawiających pierwsze kroki w IT ale także dla osób, które chcą pogłębiać swoją wiedzę z tego obszaru. Akademia Prawnika IT to praktyczne kursy ale także społeczność – tego właśnie brakowało na rynku.”

Tomasz Będźmirowski

Radca Prawny GD/GD/2636, Partner w Brief&Case,
Kancelaria Radców Prawnych Będźmirowski i Partnerzy

Najczęściej zadawane pytania

Kto jest organizatorem webinaru?

Organizatorem webinaru jest Linke Kulicki Education sp. z o.o. przy wsparciu merytorycznym prawników z Kancelarii Radców Prawnych Linke Kulicki Sp.p.

Jakiego sprzętu potrzebuję, by wziąć udział w webinarze?

Do wzięcia udziału w webinaru nie potrzebujesz żadnego dodatkowego oprogramowania, ponieważ YouTube jest platformą dostępną również bezpośrednio w przeglądarce. Wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji przeglądarek, takich jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera oraz dostęp do Internetu.

O której godzinie rozpoczyna się i ile potrwa Wasz webinar?

Początek webinaru zaplanowany jest na godzinę 18:00 i potrwa on około 30 minut.

Czy webinar będzie nagrywany?

Tak, webinar będzie nagrywany, jednak dostęp do nagrania otrzymają jedynie osoby, które dołączyły do naszej darmowej społeczności Prawnik w IT!

Gotowy, aby dołączyć do naszej społeczności?

Prawnik w IT to darmowa społeczność stworzona dla prawników, radców prawnych, adwokatów i aplikantów, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w obszarze prawa IT. Naszą misją jest przekazać Ci praktyczne umiejętności i najnowszą wiedzę na temat regulacji prawnych branży technologicznej.

Tomasz Będźmirowski | Brief&Case

Tomasz Będźmirowski | Brief&Case

„To świetna propozycja nie tylko dla prawników stawiających pierwsze kroki w IT ale także dla osób, które chcą pogłębiać swoją wiedzę z tego obszaru.”

© 2024 Linke Kulicki Education