DARMOWY WEBINAR

Prawa autorskie
w dobie narzędzi AI!

Analiza najnowszego
orzecznictwa i wytycznych

Prawa autorskie
w dobie narzędzi AI!

Analiza najnowszego
orzecznictwa i wytycznych

Jesteś prawnikiem prowadzącym własną kancelarię i zajmujesz się własnością intelektualną? A może pracujesz jako in-house w software house lub współpracujesz z firmą dla której własność intelektualna jest istotnym elementem prowadzenia biznesu? Chcesz dowiedzieć się jak obecne regulacje odpowiadają na rozwój narzędzi AI?

30 min konkretów + Q&A

📆 03.11.2023 r. (piątek) 🕓 11:00

Prowadzący:

dr Marek Porzeżyński
Doktor nauk prawnych, MBA, CIPP/E,
Radca prawny i Partner w Kancelarii Linke Kulicki

Wypełnij formularz i zapisz się na bezpłatny webinar!

Dni:
Godziny:
Minuty:
Sekundy:
.

Dla kogo jest ten webinar?

DLA

właścicieli mikro i małych kancelarii prawnych

DLA

prawników in-house

DLA

aplikantów adwokackich

DLA

aplikantów radcowskich

Ten webinar jest dla Ciebie jeśli:

Jesteś prawnikiem zajmującym się nowymi technologiami i chcesz być na bieżąco z rozwojem sztucznej inteligencji oraz regulacji z tym związanych

Jesteś prawnikiem, który chce wejść w świat nowych technologii, w szczególności sztucznej inteligencji

Jesteś osobą, która odpowiada w swojej organizacji za zarządzanie własnością intelektualną i jej odpowiednie zabezpieczenie

Jesteś prawnikiem wewnętrznym spółki IT lub zamawiającego i rozwój sztucznej inteligencji ma wpływ na realizowane projekty

Cześć! Nazywam się Marek Porzeżyński

dr marek porzezynski radca prawny

PROWADZĄCY

Doktor nauk prawnych, MBA, CIPP/E, Radca prawny i Partner w Kancelarii Linke Kulicki. Specjalista z zakresu własności intelektualnej i prawa nowych technologii ze szczególnym uwzględnieniem ochrony danych osobowych i cyberbezpieczeństwa. Jestem autorem ponad 50 publikacji naukowych, w tym monografii „Zdolność patentowa programów komputerowych”.  Jestem również popularyzatorem wiedzy na temat prawa własności intelektualnej.

Sprawdź, co o nas mówią!

“To świetna propozycja nie tylko dla prawników stawiających pierwsze kroki w IT ale także dla osób, które chcą pogłębiać swoją wiedzę z tego obszaru. Akademia Prawnika IT to praktyczne kursy ale także społeczność – tego właśnie brakowało na rynku.”

Tomasz Będźmirowski

Radca Prawny GD/GD/2636, Partner w Brief&Case,
Kancelaria Radców Prawnych Będźmirowski i Partnerzy

Najczęściej zadawane pytania

Kto jest organizatorem webinaru?

Organizatorem webinaru jest Linke Kulicki Education sp. z o.o. przy wsparciu merytorycznym prawników z Kancelarii Radców Prawnych Linke Kulicki Sp.p.

Jakiego sprzętu potrzebuję, by wziąć udział w webinarze?

Do wzięcia udziału w webinaru nie potrzebujesz żadnego dodatkowego oprogramowania, ponieważ YouTube jest platformą dostępną również bezpośrednio w przeglądarce. Wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji przeglądarek, takich jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera oraz dostęp do Internetu.

O której godzinie rozpoczyna się i ile potrwa Wasz webinar?

Początek webinaru zaplanowany jest na godzinę 11:00 i potrwa on około 30 minut.

Czy webinar będzie nagrywany?

Tak, webinar będzie nagrywany, jednak dostęp do nagrania otrzymają jedynie osoby, które dołączyły do naszej darmowej społeczności Prawnik w IT!

Gotowy, aby dołączyć do naszej społeczności?

Prawnik w IT to darmowa społeczność stworzona dla prawników, radców prawnych, adwokatów i aplikantów, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje w obszarze prawa IT. Naszą misją jest przekazać Ci praktyczne umiejętności i najnowszą wiedzę na temat regulacji prawnych branży technologicznej.

Tomasz Będźmirowski | Brief&Case

Tomasz Będźmirowski | Brief&Case

„To świetna propozycja nie tylko dla prawników stawiających pierwsze kroki w IT ale także dla osób, które chcą pogłębiać swoją wiedzę z tego obszaru.”

© 2024 Linke Kulicki Education